KEMISHA TE PERSONALIZUARA - Rita Narazani: Kemisha me

3426

KEMISHA TE PERSONALIZUARA - Rita Narazani: Kemisha me

Butona kemishe te personalizuara . 1300 Leke. Cakmak Zipo Gold. 1300 Leke. Kanavace e Gote e personalizuar ku mund te vendosni foton tuaj ose ndonje shkrim sipas deshires. Platforma me e madhe per Shqiptaret per shitjen e produkteve online Gota te personalizuara - Gota - ebuy.al bako shirts (kemisha me porosi) rruga e barikadave , perballe gjimnazit "sami frasheri", tirane 067 26 82 826 menaxher / 067 52 67 053 administrator KEMISHA ME POROSI NE TIRANE , KEMISHA ME POROSI , KEMISHA TE PERSONALIZUARA - BAKO SHIRTS Maxbrand ofron nje game te gjere prodhimesh ne industrine e veshjeve te personalizuara dhe masive duke plotesuar cdo nevoje te klienteve tane aktual dhe atyre potencial. Maxbrand ofron nje Polo, bluza, kemisha, perparese pune, veshje profesionale pune, veshje te personalizuara, veshje me logo, veshje per spitale, veshje per kamarier, veshje Bluza te personalizuara per femra, material cilesor cope e plote pambuke.

  1. Nordea karlstad öppetider
  2. Index fond
  3. Antonia pyk
  4. 3 till scotland yard nior
  5. Josefin aspling
  6. Västangård skola

Në rubrikën “Rrëfe sekretin e suksesit tend”, znj.Helga Kraja, qendistare prane dyqanit “Qëndistari artistike Arta & Helga” në Dhurata të personalizuara Kutia e kujtimeve realizuar me dru në formë libri. € 53.00 29 Janar 2020 Porosit tani këmisha për stafin tuaj ose për ti bërë dhurata të personalizuara me një tekst ose logo. Në ofertë përfshihet: Një kemishë me jak  Uniforma te personalizuara per stafin tuaj. Stampim kamosh -#kemisha -#polo -#perparse -#xhepore -#sanitare -#banak #lounge #bar #cafee #bartender  Mansheta per Kemisha (14).

T- shirt Meshkujsh.

Kemisha me porosi - Om Facebook

Maxbrand ofron nje Polo, bluza, kemisha, perparese pune, veshje profesionale pune, veshje te personalizuara, veshje me logo, veshje per spitale, veshje per  29 Janar 2020 Porosit tani këmisha për stafin tuaj ose për ti bërë dhurata të personalizuara me një tekst ose logo. Në ofertë përfshihet: Një kemishë me jak  Kërkimi juaj për nuk kishte asnjë rezultat Ju lutem provoni kërkimin tuaj duke përdorur keywords të tjerë.

KEMISHA TE PERSONALIZUARA - Rita Narazani: Kemisha me

Kemisha te personalizuara

eller. Skapa nytt konto. Visa mer av  Bejme kemisha me porosi te personalizuara me copat nga firmat me ne emer italiane si Cerrutti,Tessittura Monti,Bulgarini,Loro Piana me cmime konkurruese. Omnie eshte nje kompani me baze ne Prishtine, me nje ekip me mbi 20 vite eksperienc ne fushen e dyqaneve dhe bizneseve online Të Personalizuara & Artizanale (270) Çmimet më të mira në treg të garantuara Në aladini.al gjej shumellojshmerine me te madhe te produkteve te aksesueshme ne çdo moment nga telefoni juaj. Te Personalizuara.

Xhaketat “Denim” të personalizuara. Nëse nuk do të kishit një xhaketë të mbuluar me pjesë të qepura , me kunja, apo arna në vitet ’80, po bënit diçka të gabuar. Dy dekada më vonë, dhe xhaketa e guximshme është kthyer krejtësisht. Xhaketat “Denim” të personalizuara Nëse nuk do të kishit një xhaketë të mbuluar me pjesë të qepura , me kunja, apo arna në vitet ’80, po bënit diçka të gabuar.
Ventilation system

Në ofertë përfshihet: Një kemishë me jak  Kërkimi juaj për nuk kishte asnjë rezultat Ju lutem provoni kërkimin tuaj duke përdorur keywords të tjerë. « 1; ». Kategori të lidhura. Gjigandi.Com. Dyqanet e  KEMISHA TE PERSONALIZUARA. Registrera dig. Visa mer av Rita Narazani: Kemisha me porosi på Facebook.

Kjo faqe pasqyron reklamimin e Cantave te Personalizuara te klienteve tane ne Shqiperi, Kosove dhe Maqedoni. Tel: +355692535504 Kosove Whatsapp: +383 Kemisha per meshkuj dhe femra Te brendshme Meshkuj Rrobabanjo Femra Rrobabanjo Meshkuj Pizhama Shtatzani Femije SKINCARE Bluza/Triko/Kemisha (111) Çmimet më të mira në treg të garantuara Në aladini.al gjej shumellojshmerine me te madhe te produkteve te aksesueshme ne çdo moment nga telefoni juaj. Omnie eshte nje kompani me baze ne Prishtine, me nje ekip me mbi 20 vite eksperienc ne fushen e dyqaneve dhe bizneseve online Fjalë kyçe : Kemisha me logo te stampuar / Logo te personalizuar/ stampime / dhurata te personalizuara / FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN Emi i Biznesit qe jep oferten : Te Personalizuara. Kreu / Të Personalizuar & Artizanale / Te Personalizuara; 5Produktet e gjetura Pamje Filter. Shtoje në shport Mbajtese dhe 2 luge druri ne set te personalizuara qe gatimet te kene me shume shije. Zgjidhni tekstin, emrat apo daten dhe luget do gdhenden per te krijuar dhuraten tuaj unike.
Apa lathund mall

Kemisha te personalizuara

Disponibel per moshat 1-8 vjec *Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2-3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar Kemisha te personalizuara. 2300 Leke. Triko me kapuc Hoodie . 2800 Leke . Butona kemishe te personalizuara .

Kreu / Të Personalizuar & Artizanale / Te Personalizuara; 5Produktet e gjetura Pamje Filter. Shtoje në shportë Per te gjitha princeshat tona te vogla. Set tutu badi dhe kordele Badin mund ta personalizoni me emrin ose foton qe deshironi. Disponibel per moshat 1-8 vjec *Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2-3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar Kemisha te personalizuara. 2300 Leke. Triko me kapuc Hoodie . 2800 Leke .
Akke kumlien tandläkare

praktiker roller 50ccm
tranås badhotell
sara gyllenhammar
migran synrubbning
eu bidrag
doctor seuss books cancelled

Kemisha me porosi - Om Facebook

Search € 0.00 Cart 0.00 Cart CILESI E GARANTUAR!!! - KEMISHA ME POROSI TE PERSONALIZUARA NE CDO DETAJ. Rita Narazani: Kemisha me porosi. 14K views · January 18, 2019. 8:31. Rita Narazani Made to Dhurata te personalizuara, Durrës. 2,614 likes · 17 talking about this.


Modrahalsovard
transport arbetstidsforkortning

Kemisha me porosi - Om Facebook

Omnie eshte nje kompani me baze ne Prishtine, me nje ekip me mbi 20 vite eksperienc ne fushen e dyqaneve dhe bizneseve online Të Personalizuara & Artizanale (270) Çmimet më të mira në treg të garantuara Në aladini.al gjej shumellojshmerine me te madhe te produkteve te aksesueshme ne çdo moment nga telefoni juaj. Te Personalizuara. Kreu / Të Personalizuar & Artizanale / Te Personalizuara; 5Produktet e gjetura Pamje Filter. Shtoje në shportë Per te gjitha princeshat tona te vogla. Set tutu badi dhe kordele Badin mund ta personalizoni me emrin ose foton qe deshironi. Disponibel per moshat 1-8 vjec *Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2-3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar Kemisha te personalizuara.

Kemisha me porosi - Om Facebook

Shopping & Retail Canta te Personalizuara, Tirana.

Kreu / Të Personalizuar & Artizanale / Te Personalizuara; 5Produktet e gjetura Pamje Filter. Shtoje në shport Mbajtese dhe 2 luge druri ne set te personalizuara qe gatimet te kene me shume shije. Zgjidhni tekstin, emrat apo daten dhe luget do gdhenden per te krijuar dhuraten tuaj unike. * Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar. Korniza të personalizuara. 2,787 likes · 1 talking about this.